Skontaktuj się ze mną - Tel: +48 607 322 537, E-mail: biuro@michalandrzejewski.eu

Carstart – nauka jazdy w Szczecinie.

Opis projektu

Współpraca marketingowa z marką Nauka jazdy szczecin – Carstart rozpoczęła się od dokonania drobnych aktualizacji na stronie internetowej oraz przejęcia opieki nad administracją kampanii płatnej reklamy Google Adwords. Następnie zaproponowałem właścicielowi firmy wprowadzenie kolejnych działań marketingowych mogących mieć korzystny wpływ na rozpoznawalność marki. Stworzyliśmy wspólnie profesjonalną wizytówkę w portalu Google Moja Firma oraz zrobiliśmy sesję zdjęciową floty samochodów wykorzystywanych do nauki jazdy. Dzięki temu mogliśmy atrakcyjnie uzupełnić wizytówkę oraz wymienić zdjęcia na stronie internetowej na takie, które bezpośrednio pokazują charakter firmy.

Do tej pory współpraca układa się bardzo dobrze i jest regularnie wzbogacana o bieżące konsultacje marketingowe oraz dodatkowe działania marketingowe, które w danej chwili uznam za ważne i potrzebne.

 

Cechy projektu

  • Klient Carstart
  • Data 25 lutego 2019
  • Tagi Doradztwo marketingowe, Konsultacje marketingowe, Optymalizacja SEO, Projektowanie stron internetowych, Strategia marketingowa
Zobacz projekt

Pozostałe projekty:

Back to Top