Skontaktuj się ze mną - Tel: +48 607 322 537, E-mail: biuro@michalandrzejewski.eu | Polityka prywatności
konsultacje marketingowe

Dobry przedsiębiorca nie zna odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania. Nie posiada również gotowych rozwiązań na każde wyzwanie biznesowe.

Dobry przedsiębiorca potrafi szybko i sprawnie dostosować się do sytuacji i znaleźć rozwiązania, które okażą się dobrą odpowiedzią na jego problemy.

Ty znasz się na swojej branży. Ja znam się na praktycznych aspektach prowadzenia marketingu. Łącząc swoje siły możemy usprawnić twój biznes i poprowadzić go do osiągania lepszych rezultatów.

Jak wygladają konsultacje marketingowe?

  • Konsultacje są świetnym rozwiązaniem jeśli masz kilka lub kilkanaście biznesowych znaków zapytania. Poszczególne cechy konsultacji takie jak: tematyka, ilość, oraz czas trwania możesz określić indywidualnie w zależności od twoich potrzeb.
  • Porozmawiać możemy zarówno spotykając się na żywo (Szczecin i okolice) lub kontaktując się telefonicznie lub poprzez komunikator internetowy np. Skype.
  • Przed konsultacjami możesz mi wysłać materiały na temat sytuacji twojej firmy takie jak: opis działalności, materiały promocyjne, adres strony internetowej, profile w mediach społecznościowych, itp. Zaoszczędzi to nam czasu gdyż zapoznam się z nimi już wcześniej i będę lepiej przygotowany, aby Ci skutecznie pomóc.
  • Chociaż jestem doświadczonym marketerem to nie znam odpowiedzi na każde pytanie. Jeśli w jakiejś kwestii nie będę mógł Ci pomóc, wtedy podpowiem Ci gdzie możesz najpewniej znaleźć rozwiązanie.

Co warto wiedzieć o konsultacjach marketingowych?

Godzina konsultacji marketingowych ze mną to koszt 200zł brutto. Jeśli chodzi o rozliczenie, to informuję że wystawiam faktury, ale jestem podmiotowo zwolniony z podatku VAT.

Po pierwsze, przemyśl i zanotuj sobie wszystkie kwestie co do których chcesz uzyskać pomoc marketingową. W ten sposób będzie nam się łatwo i sprawnie współpracowało.

Po drugie, wyślij mi wcześniej podstawowe materiały związane z działalnością twojej firmy. Opisz mi jaki jest przedmiot działalności, jak wygląda strategia rozwoju, jakie są problemy i wyzwania, jakie są plany na przyszłość. Wyślij mi też adres strony internetowej oraz linki do profili w mediach społecznościowych. Możesz zaprezentować również pozostałe elementy marketingu, które twoim zdaniem mogą być pomocne w naszych konsultacjach.

Możesz skontaktować się ze mną drogą telefoniczną (+48 607 322 537), napisać mi e-mail biuro@michalandrzejewski.eu lub skorzystać z formularza kontaktowego w dziale kontakt.