Skontaktuj się ze mną - Tel: +48 607 322 537, E-mail: biuro@michalandrzejewski.eu | Polityka prywatności

Witaj!

Nazywam się Michał Andrzejewski i jestem doświadczonym konsultantem marketingowym. Zawodowo zajmuję się marketingowym wsparciem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Dlaczego warto ze mną współpracować

Przede wszystkim jestem praktykiem. Od ponad sześciu lat prowadzę działalność gospodarczą w ramach, której realizowałem usługi i sprzedawałem produkty w branży sportowej, fotograficznej, wideo oraz szkoleniowej. Moją wiedzę i umiejętności marketingowe testuję więc na bieżąco w praktyce. Dlatego też możesz być pewien, że moje kompetencje są oparte na solidnych podstawach i sprawdzonych formułach biznesowych.

Jakie mam doświadczenie?

Mocnym fundamentem dla mojej wiedzy i umiejętności jest doświadczenie akademickie. Jestem absolwentem 5 – letnich studiów magisterskich na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w Szczecinie na kierunku „Marketing i Zarządzanie”. W czasie studiów byłem aktywnym członkiem (oraz prezesem) Koła Naukowego Marketingu, które między innymi miało duży wkład w stworzenie nowej strategii promocyjnej dla Wydziału. Dodatkowo pracowałem również jako wykładowca w prywatnej uczelni – Wyższej Szkole Zarządzania w Szczecinie. Wykładałem tam przedmiot „Reklama”.

Po opuszczeniu murów uczelni założyłem działalność gospodarczą i z sukcesem prowadzę ją do chwili obecnej. Jednocześnie, oprócz rozwoju rdzenia biznesu, zacząłem świadczyć kompleksowe usługi marketingowe.

Na polu konsultacji marketingowych współpracowałem między innymi z firmami i klientami indywidualnymi:

Oprócz świadczenia płatnych usług marketingowych prowadzę również bloga o praktycznym marketingu Marketingowa-Moc.pl na którym bezpłatnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz staram się rozpowszechniać profesjonalne i etyczne podejście do prowadzenia marketingu.

Z owocami mojej działalności można się również zetknąć na prowadzonych przeze mnie szkoleniach, warsztatach i prelekcjach oraz w czasopismach branżowych (między innymi magazyn Manager+).